Förtroendevalda i Emmaboda kommun

Ingrid Adolfsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
Ingrid.Adolfsson@politiker.emmaboda.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Socialnämnden Ledamot 2019-01-01 2022-12-31