Förtroendevalda i Emmaboda kommun

Sofie Malmborg (S)

Kontaktinformation

E-post:
sofie.malmborg@politiker.emmaboda.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bygg- och miljönämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2021-08-31 - 2022-10-14