Stefan Marcelius (SD)

Kontaktinformation

E-post:
stefan.marcelius@politiker.emmaboda.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bildningsnämnden Ledamot 2019-09-24 - 2022-12-31
Kommunala tillgänglighetsrådet Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-02-14 - 2022-10-14