Förtroendevalda i Emmaboda kommun

Jan Larsson (SD)

Kontaktinformation

Postadress:
Bävervägen 11 361 32 Emmaboda
(bostad)

E-post:
Jan.Larsson@politiker.emmaboda.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden Ersättare 2019-05-28 - 2022-12-31