Förtroendevalda i Emmaboda kommun

Linda Johansson (C)

Kontaktinformation

E-post:
Linda.Johansson@politiker.emmaboda.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Samordningsförbundet i Kalmar län Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnden 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31