Förtroendevalda i Emmaboda kommun

Bo Häggbring (SD)

Kontaktinformation

E-post:
Bo.Haggbring@politiker.emmaboda.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bygg- och miljönämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ersättare 2018-10-29 - 2022-10-14