Charlotte Andersson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
charlotte.andersson@politiker.emmaboda.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunala Pensionärsrådet Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunala tillgänglighetsrådet Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnden Ledamot 2019-05-27 - 2022-12-31