Förtroendevalda i Emmaboda kommun

Bo Mårtensson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
Bo.Martensson@politiker.emmaboda.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bildningsnämnden Ersättare 2019-09-24 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Teknik- och fritidsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31