Förtroendevalda i Emmaboda kommun

Gullvi Dahllöf (S)

Kontaktinformation

E-post:
gullvi.dahllof@politiker.emmaboda.se

Bild på Gullvi Dahllöf

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bygg- och miljönämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Teknik- och fritidsnämnden Ersättare 2019-04-30 - 2022-12-31