Förtroendevalda i Emmaboda kommun

Angela Fransson (C)

Kontaktinformation

E-post:
Angela.Fransson@politiker.emmaboda.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Valnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31