Förtroendevalda i Emmaboda kommun

Ingrid Adolfsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
Ingrid.Adolfsson@politiker.emmaboda.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2019-05-14 - 2022-10-14
Socialnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31